úvod

​

Krásy Švýcarska s CK HOŠKA TOUR

CK HOŠKA TOUR pořádá poznávácí, cyklo a pěší zájezdy do Švýcarska každoročně. Pro letošek jsme připravili poznávací zájezd do nádherné oblasti Engadinu s ubytováním ve Sv. Mořici. Svezete se horskými vlaky Glacier a Bernina Express. Navíc jízdné lanovkami podle programu je už v ceně. Budete obdivovat masiv Bernina. Dále vyjedete na Piz Nair a projdete se po květinové stezce, navštívíte malebná městečka, soutěsku a vyjedete zubačkou na Muottas Muragl s výhledy na jezera v údolí. Kochat se budete i ledovci. Termín je 5. 7. – 11. 7. 2019. Do té samé lokality můžete vyrazit i za pěší turistikou 30. 6. – 6. 7. 2019.

Bližší informace naleznete zde:
Poznávací zájezd s panoramatickými vlaky a lanovkami kolem Sv. Mořice.
Pohodový cyklozájezd podle řeky Rhony k Ženevskému jezeru se zastávkou v Zermattu pod Matterhornem.


Školní zájezdy do Švýcarska s V-TOUR

Cestovní kancelář V-TOUR organizuje pro školy zájezdy za zajímavostmi Švýcarska. Mezi nejpopulárnější místa patří například Ženeva, Bern, Kostnice, ale i CERN, TECHNORAMA, čokoládovna Nestlé a Rýnské vodopády.

Bližší informace o nabídkách V-TOUR naleznete zde.


Horská turistika ve Walliských Alpách

10denní zájezd s horskou turistikou na dohled od Matterhornu. Na zájezdu nebudeme zdolávat zaledněné čtyřtisícovky, ale vychutnáme si poctivé horské túry v úchvatné krajině samotného srdce Alp. Z vrcholů, sedel a horských chat budeme obdivovat zdejší ledovce a vrcholy, na kterých se psala historie horolezectví. Mimo jiné se podíváme k ledovci Schwarzbergglet­scher, chybět nemůže ani túra pod symbol oblasti Matterhorn, projdeme se nad ledovcem Aletsgletcher a vystoupíme i na 3 206 m vysoký vrchol Jegihorn.

Bližší informace o zájezdu s CK Alpina naleznete zde.


Davos - nejlepší MTB oblast Evropy

6denní MTB cyklozájezd do ráje všech bikerů. V okolí horského střediska Davos na jihovýchodě Švýcarska se nachází jedna z nejlepších singletrailových oblastí v Evropě. Množství trailů je neskutečné a za 4 dny určitě vše neprojedeme. Když k tomu přidáme neomezené použití pěti lanovek, přírodní scenérie, možnost jezdit prakticky po všech horských stezkách a dokonalé služby, pochopíme, proč je Davos králem mezi MTB středisky Evropy.

Bližší informace o zájezdu s CK Alpina naleznete zde.


Nejkrásnější města, hory a jezera

Vydejte se s námi za kouzlem dávných časů do skanzenu Ballenberg, ozubnicovou železnicí na Schynige Platte za nejkrásnějším kruhovým výhledem ve Švýcarsku a otáčivou lanovkou Rotair až na vrcholek Titlisu do světa sněhu a ledu. Nechte se ohlušit hřmícími vodopády Reichenbachfall. Navštivte města UNESCO – Bern a Lucern. Plavte se po Thunském jezeře a Vierwaldstätter­see, odkud budete moci vystoupat zubačkou na „Královnou hor“ Rigi Kulm s úžasnými výhledy na 13 jezer v údolí . . . poznejte s námi srdce Švýcarska!

Více informací u organizátora zájezdu CK TRAVEL 2002 naleznete zde.
Kompletní přehled zájezdů do Švýcarska s CK TRAVEL 2002 naleznete zde.Poznávací zájezdy do Švýcarska s CK EMMA

CK EMMA nabízí v roce 2019 několik velice zajímavých zájezdů do Švýcarska. V nabídce jsou například tématické zájezdy zaměřené na vlaky, hory, vinice a města.

Aktuální nabídku naleznete zde.Kompletní přehled zájezdů do Švýcarska s CK INEX naleznete zde.