úvod

​Pokud provozujete webovou stránku zaměřenou na švýcarskou tématiku, rádi s Vámi vyměníme odkazy.


My Lost Hat
SkitourGuru.cz
Kompletní informace o skialpinistických oblastech ve Švýcarsku.
https://skitourguru.com

Slováci žijúci vo Švajčiarsku
Slováci žijúci vo Švajčiarsku
SLOVAK.CH je informačný portál a sociálna sieť pre Slovákov žijúcich vo Švajčiarsku. Slovenčina však nie je podmienkou, ale iba platformou na založenie tejto komunity.
www.slovak.ch

Nejlepší ferraty Švýcarska
Nejlepší ferraty Švýcarska
Průvodce po 24 nejhezčích švýcarských ferratách - s láskou vypiplaný, důkladný průvodce po ferratách ve Švýcarsku. Kromě detailního popisu 24 skvostných zajištěných cest obsahuje mnoho dalších tipů pro vaši letní adrenalinovou výpravu do země hor, sýrů a čokolády.
http://pruvod­cenaferraty.cz

Železnice Malá Albula v Chlumci nad Cidlinou.
Železnice Malá Albula v Chlumci nad Cidlinou.
Navštivte jedinečný a plně funkční venkovní model železniční sítě Rhétských drah v České republice, budovaný dle skutečné předlohy impozantního úseku viaduktů a spirálových tunelů na horské trati zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO.
www.chzz-albulabahn.717.cz/

Nohama pevně na zemi
Nohama pevně na zemi
Blog manželky českého expata pracujícího ve Švýcarsku o každodenních maličkostech v jiné kultuře, plný postřehů o zdejším životě a zajímavých tipů na výlety pro rodiny s malými dětmi.
www.adinajusti­na.blogspot.cz

Svatba ve Švýcarsku
Svatba ve Švýcarsku
Česká svatební agentura, která se specializuje na svatby ve Švýcarsku již od roku 1998. Nabízí kompletní svatební servis v různých destinacích. Jejich specialitou jsou kouzelné svatby na lyžích přímo na zasněžených svazích Zermattu nebo romantické letní svatby na zámcích a terasách na břehu Ženevského jezera. Vše s podporou profesionálních koordinátorů i v češtině.
www.MyWeddingIn­Switzerland.com

Švýcarské železnice
Švýcarské železnice
Webová stránka, která Vám přiblíží ty nejkrásnjkěí panoramatické vlaky, na které nrazíte jen ve Švýcarsku. Švýcarsko je jedinečnou alpskou zemí, která již po desetiletí láká návštěvníky svou přírodní i kulturní rozmanitostí. Známé je především vynikajícími sýry, čokoládou, renomovaným bankovnictvím, výrobou luxusních hodinek a v neposlední řadě svým přírodním bohatstvím a luxusními horskými středisky. Stále Vám v tomhle výčtu něco chybí? Máte pravdu... Švýcarsko by nebylo Švýcarskem bez důmyslného dopravního systému s propracovanou železniční sítí. Švýcarské železnice jsou proto bezpochyby dalším symbolem této krásné země uprostřed hor…
www.svycarske­zeleznice.cz

My Lost Hat
My Lost Hat
Blog o zážitcích, zkušenostech a radách a tipech o cestování všemi způsoby.
http://mylosthat­.com

Moravský Bikemaraton
Cykloklub Morava- pořadel Moravského Bikemaratonu
www.cyklomora­va.cz

Stránky o švýcarských náramkových hodinách
Stránky o švýcarských náramkových hodinách
Informace o nejznámějších značkách švýcarských hodinek, popis funkcí hodinek a řada dalších zajímavostí ze světa hodinařiny.
www.svycary.cz

Lyžařské a zimní bundy LOAP
Lyžařské a zimní bundy LOAP
Lyžařské a zimní bundy LOAP Díky moderním funkčním materiálům Vás lyžařské bundy LOAP spolehlivě ochrání před mrazem i větrem nejen na zimní dovolené. Jejich předností je maximální pohodlí při každodenním nošení a důraz je kladen i na atraktivní vzhled, takže budete vždy oblečeni stylově podle posledních módních trendů.
www.limitsport.cz

Rodinný chalet Le Chalet Niget ve Val d'Anniviers
Rodinný chalet Le Chalet Niget ve Val d'Anniviers
V blízkosti středisek jako je Zinal, Grimentz St.Luc a další. Oblast je známa úžasnými možnostmi jak 'on' tak 'off' piste lyžování. K pronájmu pro cca 11 osob po celý rok.
www.chaletswis­s.co.uk

 www.npcs.cz
Geneva To Go - průvodcovská agentura
Poznejte Ženevu jinak. Objevte tajemná ženevská znamení, nahlédněte do skrytých zákoutí a zkuste, jak chutná Ženeva. Na turistické trasy Vás zve Lea Mandíková, česky hovořící průvodkyně Ženevou. Objednávky je možné provést jak přes e-mail tak telefonicky.
www.genevatogo.cz