úvod

Představujeme vám partnery českého zastoupení Schweiz Tourismus.

​

SNOW - magazín o lyžování a snowboardingu
CK Toulky Evropou
Pražská cestovní kancelář specializovaná na poznávací zájezdy pro kolektivy po zemích, které jste navštívili a chcete je lépe poznat s certifikacemi Switzerland Travel Expert a Geneva Expert od Switzerland Tourism.

Více informací najdete zde.

SNOW - magazín o lyžování a snowboardingu
Nová Večerní Praha
Denní i večerní zpravodajství, tiskové zprávy, novinky, zajímavosti z Prahy a okolí. Bleskové informace, ale i zábava. Foto zprávy a reportáže. Večerní Praha v novém.

Více informací najdete zde.

SNOW - magazín o lyžování a snowboardingu
Kudyznudy.cz
Podívejte se na portál Kudyznudy.cz nabízející komplexní nabídku pro každého cestovatele. Lidé se tu mohou inspirovat tipy na výlety po celém Česku, které uspokojí rodiny s dětmi, party mladých lidí, romantiky i velké sportovní fajnšmekry. Zároveň je to jeden z hlavních nástrojů, kterým agentura CzechTourism zdarma pomáhá podnikatelům v propagaci jejich nabídek. V sezoně stránky zaznamenávají měsíčně až 2 miliony návštěv. Projekt se může pochlubit také svou fanouškovskou verzí na Facebooku, kde si cestovatelé vzájemně sdílí zajímavosti a novinky z webu.

Více informací najdete zde.

SNOW - magazín o lyžování a snowboardingu
Spolupráce k 25. Výročí Libereckého kraje se švýcarským St. Gallenem
Liberecký kraj a švýcarský kanton Sankt Gallen slaví v letošním roce dvacet pět let vzájemné spolupráce. Mimořádnou hodnotu tohoto dlouholetého a úspěšného partnerství si oba regiony připomínají řadou kulturních a společenských akcí, které se konají pod záštitou velvyslance Švýcarské konfederace v Praze J. E. Markuse-Alexandera Antoniettiho a hejtmana Libereckého kraje Martina Půty.

Více informací najdete zde.

SNOW - magazín o lyžování a snowboardingu
Swiss Cheese
Společnost Swiss Cheese vám nabízí široký výběr švýcarských sýrů, čokolád, vín, a dalších švýcarských specialit ve svém krámu v Jesenici u Prahy. Objednání je možné také pomocí e-mailu. Swiss Cheese dále zajišťuje zapůjčení přístrojů na Raclette a Fondue, přístroje je možné též zakoupit.
www.swisscheese.cz

SNOW - magazín o lyžování a snowboardingu
Jura
Chuťově dokonalé Espresso to není souhra náhod. Ale dodržení řady maličkostí v celém průběhu přípravy nápoje. Plně automatické kávovary JURA jsou navrženy tak, aby vždy připravily dokonalou kávu. Rozmanitost možností v nastavení Vám dopřeje skutečné kávové potěšení z oblíbených druhů a specialit.
http://jura.jablum.cz

SNOW - magazín o lyžování a snowboardingu
Interhome - rekreační domy, apartmány
Široká nabídka ubytování nejen ve Švýcarsku.
www.interhome.cz

SNOW - magazín o lyžování
SNOW - časopis pro lyže a snowboard
Zimní časopis věnovaný carvingu, freeridu, skialpinismu, telemarku, zimnímu cestování a dovolené...
www.snow.cz

HST - obchodní komora Švýcarsko


HST - Obchodní komora Švýcarsko
Švýcarská obchodní komora v České republice.
www.hst.cz


Swissair


Swiss International Air Lines
Švýcarská letecká společnost.
www.swiss.com/czechCK ČEDOK
Tradiční česká cestovní kancelář působící na trhu kontinuálně od roku 1920.
www.cedok.czNEV-DAMA
Cestovní kancelář NEV-DAMA, člen FISCHER Group, nabízí největší nabídku zimní dovolené v ČR i zahraničí.
www.nev-dama.czCestovní kancelář Fischer
On-line prodej zájezdů, last moment nabídky, letenky, hotely a další služby.
www.fischer.czCestovní kancelář TRIP - sport je životním krédem
200 zájezdů za rok na lyžích, na kolech a na in-line bruslích do míst, která byste sami nenavštívili!
www.ck-trip.cz


Adventure Rent
Pronájem obytných aut 365* dnů v roce se specializací na zimní autokaravanink.
Autokaravan Ski Adventure je naplnění lyžařského snu o spanilé jízdě v Alpách s obytným vozem.
www.adventure-rent.czV-TOUR / Alpský klub Brno
Brněnská cestovní kancelář specializovaná na zájezdy zaměřené především na turistiku, vysokohorskou turistiku, zajištěné cesty, cykloturistiku, expedice a zimní akce. V-tour je také přímým zástupcem vídeňské sekce Alpenverein-Edelweiss.
www.v-tour.czSNOW - magazín o lyžování a snowboardingu
KamVen.cz
Kam na kolo, na brusle, na vodu nebo do přírody. Výběr nejlepších destinací od českých cestovních kanceláří najdete na serveru www.KamVen.cz.
www.kamven.cz

SNOW - magazín o lyžování a snowboardingu


Projekt Poznej světové dědictví UNESCO
Autorský projekt RNDr. Mileny Blažkové pod názvem Poznej světové dědictví UNESCO přibližuje místa v České republice i ve světě vybraná organizací UNESCO pro svou mimořádnou hodnotu na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví.
www.unesco-mediain.czStudent Agency - největší cestovní agentura v České republice
Student Agency
Největší cestovní agentura v České republice, největším prodejce letenek i jízdenek na trhu a největší agentura pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí.
www.studentagen­cy.cz

Časopis Freundschaft
Časopis Freundschaft
Časopis pro všechny, kteří se učí německy nebo si své znalosti chtějí udržet, osvěžit či rozšířit. V pravidelných rubrikách naleznete nejen texty na čtení, ale i úkoly na procvičení gramatiky a slovní zásoby. Časopis je možno využít v hodinách německého jazyka ve škole i na kurzech či pro samostudium a materiály dobře slouží pro přípravu na maturitu, přijímací zkoušky na VŠ, státní jazykové zkoušky nebo mezinárodní certifikáty.
http://freundschaf­t.ajoda.eu

Hotel*** Villa Siesta
Hotel*** Villa Siesta
Len niekoľko minút pešej chôdze od hlavných turistických trás, lyžiarskych svahov a horskej osady Starý Smokovec sa nachádza Hotel*** Villa Siesta. Náš hotel sa stane Vaším ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie Vysokých Tatier bez ohľadu na počasie alebo ročné obdobie.
www.villasies­ta.com

 Hotel and Tourism Management Institute
Hotel and Tourism Management Institute
Soukromá vysoká škola Hotel and Tourism Management Institute v kantonu Lucern poskytuje prvotřídní vzdělání v oboru hotelnictví a turismus. Škola nabízí bakalářeké a magisterské obory, které jsou doplněny o placené stáže ve Švýcarsku a v zahraničí.
www.htmi.ch

 Freeride.cz
Freeride.cz - přední český internetový portál o extrémních sportech
Nabízí denní zpravodajství, články a fotogalerie z oblasti snowboardingu, extrémního lyžování, extrémní cyklistiky, surfingu, windsurfingu, kitesurfingu a wakeboardingu...
www.freeride.cz

 Concept4sport
Concept4sport
Posláním projektu Concept4sport je podpora mladých talentovaných sportovcůzdravou cestou ke špičkovému výkonu. Mezi naše hodnoty patří: komplexnost, transparentnost, vzdělání a výchova, nadčasovost, inovativní metody, stejná šance pro všechny, komunikace, odbornost a zdraví.
www.concept4spor­t.cz

 www.pragkontakt.eu
Pragkontakt
Pragkontakt je nekomerční projekt, který podporuje německy mluvící školní třídy, skupiny mladistvých a dospělých při jejich cestách do Prahy. Naším cílem je umožnit německy mluvícím skupinám získat bližší informace o Praze a povzbudit v nich trvalý zájem o ČR. Hlavním cílem organizace je navázání nových kontaktů a inicializace česko-německých setkání a navázání nových kontaktů. Iniciujeme a zprostředkováváme programy, které přesahují běžnou turistickou nabídku. Programy skupinám připravujeme podle individuálních potřeb a konkrétních zájmů. Mezi oblíbené body programu patří např. besedy s pamětníky, jazykové animace, tematické vycházky po Praze, návštěvy institucí, exkurze do památníků, setkání s odborníky z různých oblastí a další.
www.pragkontak­t.eu

 www.npcs.cz
Oficiální internetové stránky NP České Švýcarsko
www.npcs.cz

www.kavarnakocici.cz
Kavárna kočičí
Přímo v samém srdci Karlína, co by kamenem dohodil od Karlínského náměstí najdete rodinnou kočičí kavárnu, kde Vás vždy přivítáme s úsměvem. Naše kavárna vznikla jako příjemné odpočinkové místo pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od šedi všedního dne u výtečné kávy Doubleshot a ve společnosti živých kočičích mazlíčků. Momentálně na Vás čeká sedm kočiček - dva kocouři a pět koček a koťat, kteří jsou velice mazlivá a příjemná stvoření. Naše kavárna se také již od samého počátku věnuje zdravé stravě a proto u nás vždy naleznete výběr veganských, bezlepkových a raw pochoutek. Těšíme se na Vás!
www.kavarnakocici.cz

http://szmpecky.webnode.cz/
Sdružení železničních modelářů Pečky
SŽM Pečky je sdružení železničních modelářů z okolí Peček, Kolína, Prahy a přilehlých obcí. Naše sdružení čítá zhruba 25 aktivně se podílejících osob na stavbě kolejišť v měřítkách: 0, H0, H0m, H0e, TT, N, Z, T. Mimojiné zde také naleznete podrobný model železniční sítě Rhétské dráhy ze švýcarského kantonu Graubünden, která je od roku 2008 také na seznamu světového dědictví UNESCO.
http://szmpecky.webnode.cz/