úvod

Švýcarská nabídka pro cyklisty se vám představí v březnu na pražském veletrhu For Bikes, který se uskuteční ve dnech 22. – 24. 3. 2024 v Letňanech.

​

Na našem stánku (hala 2, stánek C19) budete moci načerpat bike inspiraci především z regionu Davos Klosters, Engadin Scuol Samnaun Val Müstair Zernez a Aletsch Arena. Chybět ovšem nebudou ani materiály a tipy z dalších švýcarských regionů. O své osobní švýcarské cyklo zážitky se s vámi podělí úspěšná česká enduro cyklistka Andrea Drengubáková a na stánku vám rádi osobně poskytneme naše rady pro vaší bike dovolenou ve Švýcarsku.

KDY: 22. – 24. 3. 2024
KDE: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany, zobrazit na mapě
VSTUPNÉ: základní 250 Kč, děti do 140 cm a ZTP zdarma


Soutěž

Na našem stánku bylo možné se zúčastnit soutěže o švýcarský dárkový balíček (cestovní průvodce Švýcarsko pěšky a vlakem 18 báječných výletů, švýcarská kšiltovka, sportovní čelenka, ekologický zubní kartáček, nálepka na auto Grand Tour of Switzerland, čistící hadřík na optiku, roční předplatné magazínu SWISSmag), zde vám přinášíme její výsledky:


Správně odpovědi
1) Jak se jmenuje okružní cesta Švýcarskem vhodná pro automobily a motocykly?
c) Grand Tour of Switzerland

2) Ve kterém středisku se nachází první Alps Epic Trail Švýcarska?
a) Davos Klosters

3) Nejvíce aktuálních turistických informací o Švýcarsku naleznete:
b) na webu MojeSvycarsko.com

4) Kolik lidí odevzdá vyplněný soutěžní kupon v této soutěži?
37

Výherci soutěže: Iva Svobodová, Kateřina Hricová, Jana Horníková, Petr Horník, Hana Zákravská, Matěj Friš a Hana Válová.

Výherci byli kontaktováni e-mailem, který uvedli na soutěžním lístku. Výhry jsou připraveny k vyzvednutí po předchozí dohodě v kanceláři Switzerland Tourism (Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7) nebo je možné je zaslat poštou výhercům, kteří bydlí mimo Prahu. Pokud výherce nebude do 26. 4. 2024 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora (HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika, Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO: 256 005 83). Soutěže se mohl zúčastnit každý s výjimkou organizátorů, a to pouze jednou pod svou e-mailovou adresou (v opačném případě byl ze soutěže vyřazen). O výherci rozhodlo správné zodpovězení 3 vědomostních otázek a nejpřesnější tip tipovací otázky, podle kterého se vytvořilo pořadí výherců.


O For Bikes:

Největší cyklistický veletrh v České republice FOR BIKES otevírá každoročně cyklistickou sezonu a nabízí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny obyvatel. Vystavovatelé představují návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, velomateriálu, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou – mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy. Velmi významnou součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program. www.ForBikes.cz