úvod

V rámci 11. Světového kongresu environmentální výchovy (WEEC) a při příležitosti zahájení výstavy „Can Tech Save the World?“ vás Švýcarské velvyslanectví v České republice srdečně zve na panelovou diskusi na téma „Swiss-Czech solutions to protect the environment“ za účasti Bertranda Piccarda.

​

Stejně jako všechny ostatní země čelí i Švýcarsko a Česká republika mnoha složitým výzvám v oblasti životního prostředí, jako je například globální oteplování a jeho dramatické důsledky. Při řešení mnoha problémů souvisejících se změnou klimatu vyvinuly švýcarské a české instituce, podniky a neziskové organizace několik zajímavých řešení.

Výstavu Can Tech Save the World? si pro vás připravilo Švýcarské velvyslanectví v Praze a bude k vidění v Kongresovém centru Praha po dobu konání 11. Světového kongresu environmentální výchovy ve dnech 14. – 18. 3. 2022.

Panelová diskuze moderovaná investorem a bývalým bankéřem Radovanem Vávrou na téma „Swiss-Czech solutions to protect the environment“ se poté uskuteční 15. 3. od 17:00 a mezi panelisty bude celosvětově známý švýcarský dobrodruh, vzduchoplavec a předseda nadace Solar Impulse, Bertrand Piccard. Dalšími panelisty bude David Avery (Head of cleantech, Switzerland Global Enterprise), Patrik Reichl (CEO Czechinvest), Soňa Jonášová (CEO Circular Economy Institute), Frédéric Clauss (CEO Solaxess) a Mirek Lizec (CEO MIWA).


KDY: 15. 3. 2022, 17:00 - 19:00
KDE: Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4, zobrazit na mapě
REGISTRACE: do 9. 3. 2022 na e-mail caterina.pilnackova-vavra@eda.admin.ch
Pozvánka v PDF ke stažení

Diskuse bude probíhat v angličtině bez překladu a zájemci o účast se musí nejpozději do 9. 3. 2022 předem přihlásit. Vstup je zdarma.