úvod

Během hlavního programu Švýcarského dne v Praze 2021 jsme si pro vás v Ústřední městské knihovně Praha v sobotu 2. 10. 2021 připravili soutěž o hodnotné ceny. Zde vám představujeme naše výherce.

​

Hlavní výhru do soutěže věnovala společnost Interhome, která se specializuje na pronájem rekreačních domů a apartmánů ve více jak 30 zemích světa a nabízí tak přes 34.000 míst k pronájmu. Výherce hlavní ceny získává týdenní pobyt v rekreačním apartmánu Allod Park v Davos Klosters pro 4 osoby.

Správně odpovědi

1) Jak se jmenuje domovská hora Lucernu, na kterou se dostanete nejstrmější zubačkou světa?
b) Pilatus

2) Na která ubytovací zařízení je zaměřena společnost Interhome?
c) rekreační domy a apartmány

3) Nejvíce aktuálních turistických informací o Švýcarsku naleznete:
b) na webu MojeSvycarsko.com

4) Kolik lidí odevzdá vyplněný soutěžní kupon v této soutěži?
140

Výherci soutěže

1. cena: Hujerová Petra – týdenní pobyt v rekreačním apartmánu Allod Park v Davos Klosters pro 4 osoby od společnosti Interhome
2. cena: Kraus Tomáš – 2 zpáteční jízdenky na Pilatus
3. cena: Linhová Alice – 2 jednodenní jízdenky na Rhétskou dráhu
4. cena: Schwarzenbachová Sára – batoh Mammut Lithium Speed
5. cena: Klíma Karel, Čapek Jan a Francová Iveta – sada cestovních průvodců (Švýcarsko po kolejích a v pohorkách, Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů, Švýcarsko pěšky a vlakem)
6. cena: Chaloupková Inka – kniha Švýcarsko po kolejích a v pohorkách
7. cena: Kripnerová Eva – kniha Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů.

Každý výherce získá navíc dárkovou tašku s produkty Nestlé a dvouleté předplatné magazínu SWISSmag.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí!

Výherci byli kontaktováni e-mailem, který uvedli na soutěžním lístku. Výhry jsou připraveny k osobnímu převzetí v pražské kanceláři Switzerland Tourism nebo k možnému poslání poštou mimopražským výhercům nejdéle do 12. 11. 2021. Pokud výherce nebude do 12. 11. 2021 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora, kterým je HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika (Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO: 256 005 83). O výherci rozhodlo správné zodpovězení 3 vědomostních otázek a nejpřesnější tip tipovací otázky, podle které se vytvořilo finální pořadí výherců.