úvod

Načerpejte inspiraci k vaši letní dovolené na výstavě fotografií z kantonu Ticino, italsky mluvící části Švýcarska, která bude k vidění od 3. do 27. 8. 2020 ve všední dny v době od 09:00 do 17:00. v Prague Gallery (I. P. Pavlova 5, 120 00 Praha 2).

​

O autorce

Ivana Frolíková studovala geologii, obor petrografie, téměř celý život se ale živila jako technická editorka. Má ráda architekturu, balet, cestování, děti, fotografování, geologii, hory, inspiraci, jaro, klobouky, listopadání, moře, nebe, obrazy, přírodu, rozhledy, smích i sníh a také tajemno. Všechny tyto věci skládá a vkládá do fotografií, které ji provázejí již řadu let.


„Před lety jsem projížděla ze Švýcarska do Itálie a zamilovala se do starých mostů a kamenných domů v oblasti Ticina. Teď, po letech, jsem se tam vrátila, abych mohla navíc obdivovat i stavby Mario Botty. Jsou tvořeny z místního kamene a tak úžasně doplňují krásy švýcarské přírody. Některá místa jsem se pokusila zachytit fotoaparátem, spousta dalších se mi vypálila do paměti. Několik vám nabízím ke sdílení.“


Pozvánku ve formátu PDF naleznete ke stažení zde.