úvod

Pokud vyjedete na Grand Tour of Switzerland přes Bregenz, doporučuji první noc na trase přenocovat v Davosu, v hotelu Seehof, který je jeden z nejstarších, ale i nejluxusnějších a nejmodernějších hotelů v Davos Dorf (1560 m n. m.).

​

Každoročně zde bydlí při Ekonomickém fóru například Bill Gates, Angela Merkelová a mnoho dalších zajímavých hostů, jejichž fotografie si můžete prohlédnout v hotelové hale u vstupu. Nově zrekonstruovaný Seehof hotel (pod vedením současných majitelů rodiny Götz) je spojení tradice a moderny. Východní křídlo hotelu symbolizuje tradici a je skvěle propojené s moderním křídlem hotelu.

Majitelé investovali do rekonstrukce hotelu 15 milionů švýcarských franků, a to je opravdu všude vidět. Celkem čtyři restaurace určitě uspokojí všechny požadavky hostů na moderní gastronomii a večeře je tak skutečně kulinářským zážitkem.

Kromě toho má hotel největší slunečnou terasu v Davosu s výhledem na hory. Interiéry hotelových pokojů jsou také spojením tradice a moderních požadavků na ubytování. V neposlední řadě má hotel krásný wellness s velkou vířivkou, saunami, a relaxační místností, který by byl hřích nenavštívit. Poloha hotelu v těsné blízkostí lanovky na Weissfluhjoch jen umocňuje pohodlí ubytování v hotelu Seehof. Davos symbolizuje to nejlepší ze Švýcarska. Dopřejte si aspoň jeden den v tomto kouzelném místě. A pokud se tady ubytujete již na jednu noc, máte v létě všechny lanovky a místní dopravu zdarma v rámci návštěvnické karty Davos Klosters Card.


Adresa:

  • Hotel Seehof Davos, Promenade 159, 7260 Davos Dorf, Švýcarsko

Web

Doba dostupnosti

  • celý rok

Kategorie

  • Městské aktivity, Relaxace a odpočinek, Příroda a hory

Autor

  • Janoušková Dagmar

Email

Štítky: Graubünden